„Odkryj magię oczekiwania na Święta” – świąteczna kampania Milka

„Odkryj magię oczekiwania na Święta” – świąteczna kampania Milka

Opublikowany

Wystartowała świąteczna kampania marki Milka, należącej do firmy Mondelez Polska. Jest to największa tegoroczna aktywacja marki. Pracowały przy niej agencje: VML Poland, Carat, Big Picture i Event Factory.

Okres przedświąteczny to dla wielu z nas czas pośpiechu, nerwów, stresu, nadmiaru zadań do wykonania. W tym całym ambarasie umyka nam często pozytywny, świąteczny nastrój. W związku z tym Milka w nowej kampanii „Odkryj magię oczekiwania na Święta” przypomina, że czas oczekiwania na Święta może być ciepły, serdeczny i zabawny. Wystarczy tylko, że świąteczne rytuały zrobimy razem z najbliższymi. O tym, że tak może być przekonają nas w animowanych filmach bohaterowie ze świątecznego kalendarza Milka – m.in. renifer, sowa, wiewiórka czy ciastek. Będą oni podśpiewywać o świątecznych rytuałach, które dobrze znamy i pokażą nam, jaka magia kryje się za nimi.

Zobacz dwa pierwsze filmy:

Oczekiwanie na Święta jest pełne magii! Szczególnie, gdy wyczekujesz Świąt razem z rodziną!

Nawet Ciastek wie, że wspólne oczekiwanie na Święta może być wyjątkowe... Odliczajmy razem!

 

Kolejne filmy będą odkrywane sukcesywnie – tak, jak odkrywa się okienka w świątecznym kalendarzu Milka. Wszystkie utwory będzie można zobaczyć i usłyszeć na fan page'u Milka, jej kanale w serwisie YouTube, a także w rozgłośniach radiowych RMF FM i RMF Classic.


Poza piosenkami atrakcją będą także 6,5-metrowe, interaktywne adwentowe kalendarze, które są symbolem całej kampanii. Będą one dostępne od 1 do 24 grudnia w Łodzi, Poznaniu i Katowicach. Przechodnie będą mieli okazję otwierać wielkie okienka, w których znajdować się będą niespodzianki. Akcjom w poszczególnych miastach towarzyszyć będą liczne atrakcje, m.in. świąteczne piosenki i sampling wyjątkowych produktów sezonowych.


Kampanii towarzyszyć będzie spot reklamowy, który emitowany będzie w TVN i Polsacie, sieci kin Helios, Multikino i w kanałach social media oraz outdoor (billboardy 6x3 m i citylighy na przystankach autobusowych).

Justyna Paul, brand manager marki Milka

To największa kampania reklamowa marki w tym roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, chcieliśmy sprawić, by każdy dzień grudnia był naprawdę wyjątkowy, pełen życzliwości i wiary w najbliższych, bo to właśnie sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. O tym są także piosenki śpiewane przez naszych bohaterów. Wraz z kalendarzem adwentowym Milka, który stał się symbolem kampanii „Odkryj magię oczekiwania na Święta”, chcemy przypominać naszym konsumentom o delikatności nie tylko w dzień Bożego Narodzenia, ale przez cały grudzień.

Animowane filmy z piosenkami świątecznymi przygotowała agencja VML Poland. Zakupem mediów do kampanii zajął się dom mediowy Carat. Działania PR prowadzi agencja Big Picture. Za aktywności outdoorowe odpowiedzialna jest agencja Event Factory.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Milka_Xmas.png

grafika | 483 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Projekt TYMCZASEM – nowa kampania telewizyjna z udziałem raperów

temu

EB startuje z nowymi spotami telewizyjnymi wpisującymi się w platformę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Kampania telewizyjna składa się z czterech spotów – każdy dedykowany jednemu raperowi: Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi.
Kampania Lato Smakuje Lepiej z Lay's

temu

16 lipca ruszyła najnowsza kampania „Lato smakuje lepiej z Lay’s”. W tym sezonie Lay’s pojawi się wszędzie tam, gdzie trwa wakacyjna zabawa. Konsumenci będą mogli delektować się smakiem chipsów Lay’s podczas wielu samplingów w trakcie projekcji filmów w kinach letnich w całej Polsce oraz przy okazji zabawy w ramach mobilnego studia muzycznego Lay’s Summer Studio. Dodatkowo, kampania wspiera wprowadzenie na rynek limitowanej edycji chipsów w dwóch smakach – „Grande Quesadilia” oraz„El Burgerro”.
Kuba Błaszczykowski w digitalowej kampanii marki Lay’s

temu

Do 15 lipca trwała loteria marki Lay's, w której na fanów sportu czekało codziennie 111 nagród, a co tydzień wygrać można było spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Za internetową odsłonę kampanii odpowiada agencja VML Poland.
Sokół, Pezet, Żabson i Sitek w wyjątkowej muzycznej kolaboracji. TYMCZASEM EB

temu

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli właśnie wyjątkową muzyczną kolaborację. Jej efektem będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka.