„Odkryj magię oczekiwania na Święta” – świąteczna kampania Milka

„Odkryj magię oczekiwania na Święta” – świąteczna kampania Milka

Opublikowany

Wystartowała świąteczna kampania marki Milka, należącej do firmy Mondelez Polska. Jest to największa tegoroczna aktywacja marki. Pracowały przy niej agencje: VML Poland, Carat, Big Picture i Event Factory.

Okres przedświąteczny to dla wielu z nas czas pośpiechu, nerwów, stresu, nadmiaru zadań do wykonania. W tym całym ambarasie umyka nam często pozytywny, świąteczny nastrój. W związku z tym Milka w nowej kampanii „Odkryj magię oczekiwania na Święta” przypomina, że czas oczekiwania na Święta może być ciepły, serdeczny i zabawny. Wystarczy tylko, że świąteczne rytuały zrobimy razem z najbliższymi. O tym, że tak może być przekonają nas w animowanych filmach bohaterowie ze świątecznego kalendarza Milka – m.in. renifer, sowa, wiewiórka czy ciastek. Będą oni podśpiewywać o świątecznych rytuałach, które dobrze znamy i pokażą nam, jaka magia kryje się za nimi.

Zobacz dwa pierwsze filmy:

Oczekiwanie na Święta jest pełne magii! Szczególnie, gdy wyczekujesz Świąt razem z rodziną!

Nawet Ciastek wie, że wspólne oczekiwanie na Święta może być wyjątkowe... Odliczajmy razem!

 

Kolejne filmy będą odkrywane sukcesywnie – tak, jak odkrywa się okienka w świątecznym kalendarzu Milka. Wszystkie utwory będzie można zobaczyć i usłyszeć na fan page'u Milka, jej kanale w serwisie YouTube, a także w rozgłośniach radiowych RMF FM i RMF Classic.


Poza piosenkami atrakcją będą także 6,5-metrowe, interaktywne adwentowe kalendarze, które są symbolem całej kampanii. Będą one dostępne od 1 do 24 grudnia w Łodzi, Poznaniu i Katowicach. Przechodnie będą mieli okazję otwierać wielkie okienka, w których znajdować się będą niespodzianki. Akcjom w poszczególnych miastach towarzyszyć będą liczne atrakcje, m.in. świąteczne piosenki i sampling wyjątkowych produktów sezonowych.


Kampanii towarzyszyć będzie spot reklamowy, który emitowany będzie w TVN i Polsacie, sieci kin Helios, Multikino i w kanałach social media oraz outdoor (billboardy 6x3 m i citylighy na przystankach autobusowych).

Justyna Paul, brand manager marki Milka

To największa kampania reklamowa marki w tym roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, chcieliśmy sprawić, by każdy dzień grudnia był naprawdę wyjątkowy, pełen życzliwości i wiary w najbliższych, bo to właśnie sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. O tym są także piosenki śpiewane przez naszych bohaterów. Wraz z kalendarzem adwentowym Milka, który stał się symbolem kampanii „Odkryj magię oczekiwania na Święta”, chcemy przypominać naszym konsumentom o delikatności nie tylko w dzień Bożego Narodzenia, ale przez cały grudzień.

Animowane filmy z piosenkami świątecznymi przygotowała agencja VML Poland. Zakupem mediów do kampanii zajął się dom mediowy Carat. Działania PR prowadzi agencja Big Picture. Za aktywności outdoorowe odpowiedzialna jest agencja Event Factory.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Milka_Xmas.png

grafika | 483 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Influencerzy w telewizyjnej kampanii marki Cheetos

temu

Naruciak, Dominik Rupiński, Adrianna Skon, SMAV i Zuzanna Borucka to piątka influencerów, którzy zostali twarzami telewizyjnej kampanii marki chrupek Cheetos. Głównym celem współpracy jest promocja konkursu, w którym do wygrania są modowe gadżety od Cheetos: słuchawki, bluzy, koszulki, ręczniki plażowe i lazy bag, czyli dmuchane sofy. Kampania wystartowała 18 czerwca, a swoim zasięgiem obejmie TV, digital, w tym social media oraz kanały influencerów. Za jej strategię, koncept kreatywny, scenariusze spotów i współpracę z influencerami odpowiada agencja VML Poland.
„Ostatnia kolekcja” od Showmax. Specjalna linia odzieżowa dla posłusznych kobiet, prezentowana na Showroom.pl. 

temu

Już jest! Najgorętsza kolekcja 2018 roku dla kobiet. Inspirowana najnowszymi światowymi trendami: dyskryminacją, przemocą i brakiem równouprawnienia. 
Agencja VML Poland nowym partnerem IKEA Retail w obszarze komunikacji marketingowej

temu

Agencja VML Poland będzie odpowiedzialna za planowanie i realizację projektów digitalowych oraz kampanii regionalnych dla IKEA Retail w Polsce. Drugim kluczowym partnerem marki w obszarze komunikacji marketingowej pozostaje Saatchi & Saatchi Interactive Solutions, kt
Maffashion w świecie adidas Deerupt

temu

Od kilku tygodni trwa lokalna kampania promująca nowy model adidas Originals pod nazwą Deerupt. Są to zaawansowane technologicznie buty, inspirowane bieganiem. Stylistyka modelu Deerupt inspirowana jest motywem siatki, a jego bryła została zaprojektowana z myślą o tym, a

Wiktor Błaszczyk jako Data Strategic Planner w zespole VML Poland

Specjalista zatrudniony na nowo utworzonym stanowisku w VML Poland odpowiada za rozwój kompetencji agencji związanych z marketing automation, bazami danych i e-mail marketingiem.